Videoohlédnutí za představením nové knihy

Tomáše Baťu většinou známe jako geniálního a nadčasového podnikatele, určitě každého z vás jednou napadla myšlenka, jaký byl jako člověk, měl i své chyby a jak se zachovával v každodenních situacích?

Například krásnou vzpomínkou na Tomáše Baťu měl jeho blízký spolupracovník, který od firmy odcházel, protože si chtěl založit vlastní živnost. Víte, jakými slovy se s ním Tomáš rozloučil?

“Jen běž, Československo potřebuje samostatné podnikatele a kdyby se ti náhodou někdy nedařilo, u nás máš vždy dveře otevřeny.”

Osobnost Tomáše Bati v mnoha životních rolích a situacích představuje nová knihy Gabriely Končitíkové – 99 trefných postřehů Tomáše Bati.

V příjemném prostřední vily Tomáše Bati jsme 27. listopadu 2019 představili novou knihu Gabriely Končitíkové 99 trefných postřehů Tomáše Bati. Roli kmotrů přijali Pavel Rimský a Gustav Řezníček. Večerem provedl posluchače ředitel Nadace Tomáše Bati Pavel Velev. Za skupinu Cream, která knihu finančně podpořila, pokřtil Martin Jarolím.

Atmosféru zpříjemnilo občerstvení podle receptury Marie Baťové. Knihu si můžete objednat na našem e-shopu https://batova-vila.cz/pr…/99-trefnych-postrehu-tomase-bati/

 

Vyberte měnu
CZKČeská koruna
EUR Euro