Dnes, 3. 4. 2020 si připomínáme narození Tomáše Bati. Je tomu už 144. let. Tento muž svým osobním příkladem dokázal změnit myšlení lidí.

Tomáše Baťu známe jako muže, jemuž bývají připisovány přívlastky jako geniální podnikatel, vizionář, leader, selfmademan, podnikatel století apod.

Tomáš Baťa byl však především muž, který cítil lásku a odpovědnost ke svým lidem, svému městu, rodnému kraji, zemi a národu. Z této lásky a odpovědnosti pramenila také jeho snaha naučit československý národ pracovat tak, aby neživořil, ale prací potřebnou a užitečnou činil svůj život plnohodnotněji. Naučil lidi cítit lásku k práci a životu.

Inspirujte se jeho myšlením. Snažte se ve své práci objevit lásku, ta ji povýší na činnost, která bude činit šťastné vás i vaše okolí.

Chcete-li poznat Tomáše Baťu skrze skutečné příběhy, jak reagoval v každodenních situacích a nejen těch pracovních, doporučujeme vám knihu 99 trefných postřehů Tomáše Bati, která prostřednictvím krátkých příběhů a fotografií, ukazuje jaký byl člověk.

Knihu si můžete zakoupit zde: 👇
https://batova-vila.cz/pr…/99-trefnych-postrehu-tomase-bati/

Vyberte měnu
CZKČeská koruna
EUR Euro